Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2017, 00:11   #23
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Cóż, to niestety nie masz czasu na nadrabianie.

Post wrzuciłam dla wszystkich prócz Seacha, bo go nie lubię. W chwili obecnej pisanie jest o tyle problematyczne, że znowu (po latach!) wysiadł mi bark, który dopiero dostanie blokadę, ale do tego czasu boli cholera. O genialnych pomysłach pewnych osób nie wspominając.

Jak pisałam - działajmy spokojnie z powodów różnych. I tak, teraz to część prologowa, gdzie będziecie molestowani prywatnie. Linki do doców, gdzie będzie się tura tworzyć, roześlę każdemu na PW. Grafika na avy będzie.

Z powodu specyfiki turowej i specyfiki pogody - nie ma ścisłego deadline'u, ale byłoby super, gdyby każdy już swoje skończył do drugiego weekendu września. Czy stworzymy odpisy w krótszym czasie, czy wyjdzie poza ten czas - damy radę. Na razie jednak każdy pójdzie na swój doc, da ładną wstępówkę odnośnie tego, co ja dałam (może nawet jakieś wspominki?) oraz (co najważniejsze) zawrze reakcję na moje wypociny, abym miała na co wam na docu odpisywać. Dopiero jak przeprowadzicie ze mną docową orgię, będziecie swoje kawałki wrzucać na forum.

Jutro sprawdzę czy jakiś brzydactw językowych nie walnęłam.

Have fun bois and gurl!
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

Ostatnio edytowane przez Zell : 29-08-2017 o 01:23.
Zell jest offline