Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2007, 10:30   #47
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
[quote=geerkoto;73676.
Zróbmy coś, inaczej nasze uczestnictwo w sesji straci sens...[/QUOTE]


Moze w koncu COKOLWIEK zróbcie ...
Zeby Mg miał co napisac to postac musi COKOLWIEK zrobić ...
Jak narazie Geeerkoto - oprocz zaprezentowanego przeswiadzczenia ze swiat sie kreci wokło twojej postaci ...( pierwszy napotkany menel miał ci od razu dać wszytkie informacje ) nie zrobiłes NIC ...

Moze troche wiecej samokrytyki i posypania głowy popiołem a nie samych roszczeń ...


Ja równiez apeluje o posty reszty ekipy - bo wasze olewanie tej sesji (ktora wciaz zapowiada sie ciekawie ) przypomina "Ksieżniczke Pustyni " ( tu ukłon w strone MG , ktory naprawde chciał stworzyc fajną sesji ) ...przy czym tam pisano i tak wiecej postow .

Nie ma interakcji bez akcji posaci .
Wezcie pod uwage ze MG nie jest doswiadczona ... wiec jako ( zdawało by sie ze geerkoto jest ... ale TYLKO zdawało ) doswiadczeni gracze powinniscie wiedziec jak mozna pomoc MG a jak "połozyc " sesje ...

Ja stworzyłem sobie na tyle ciekawa ( dla mnie ) postac , ze tej sesji połozyc nie dam ...


Swoja droga to ciekawe , ze znalałes czas napisac do komentarzach , a w sesji juz nie ...
BARDZO ciekawe.

Z drugiej strony Mg nalezy sie bura ... ze nie ciagnie twojej postaci "za uszy " w wir wydarzen , nie kreuje twojej postaci na mege bohatera , ktory rozgryza zagatki w sesji bez nawet jednego ruchu .

A Mg tez powinna sie przyłozyc do opisów ... to inna sprawa .
 

Ostatnio edytowane przez denis : 17-06-2007 o 10:33.
denis jest offline