Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2017, 20:33   #81
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Mnie trochę martwi zbyt wiele postów w kontekście do graczy którzy nic jeszcze nie napisali. Z bzdurami warto się powstrzymać i poczekać na innych. Gdybym miała mniej czasu to bym nie dała rady w takiej sesji. Akurat doc tutaj to jak niezbędne narzedzie bo każdy by się wypowiedział a tak to mam wrażenie, że jednych jest zbyt wiele a innych zbyt mało a przecież ich postacie nie śpią
Cytat:
Napisał Leoncoeur Zobacz post
Wgl hit jak jesteśmy w karczmie i gadamy, a ktoś wpisuje jak to sie odzywał do kogoś jeszcze podczas jazdy
Nie wiadomo czy teraz w poście dawać retrospekcje i odpowiedź daną podczas drogi czy jak? XD
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
A pierwsza kolejka mogła posłużyć za miejsce na przestawienie się, rozmowy warto prowadzić na docu, jak wcześniej sugerowałeś.

Dokładnie, też jestem tego zdania. Doc byłby tu najlepszy, bo
1) pytania do sołtysa
2) zapoznanie się graczy

bez doca się nam to rozlazło...
 
AJT jest offline