Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2017, 21:06   #82
lShadowl
 
lShadowl's Avatar
 
Reputacja: 1 lShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputację
Dobrze dobrze moja wina małe ogranie spowodowało troche nieporozumienia. Jednakże moje slowa jak ująłem w całym kontekście nie slużyły nawiązaniu rozmowy a tylko ukazaniu stylu zachowania postaci. Po każdyn zdaniu Edgar jechał dalej, nie czekał na odpowiedź. To byly monologi komentujące itp a nie rozmowa tyle z mojego kkmentarza.

Skoro mamy problem ze zgrywaniem sie z postami że ktoś pisze za dużo a ktoś nie ma czasu to ugadajmy sie że s czasie jednej kolejki każdy pisze tylko jeden post i czeka na całe koło o odpis MG. Ja też wiem że to start... pracuje na 3 zmiany więc też będe miał dzień w którym nie wejde. Może MG cos ogarnie z tą kolejnością i częstością odpisów? Jakiś consensus?
 
lShadowl jest offline