Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2017, 07:15   #98
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Srogo.

W rekrutce, jak byk:
Cytat:
GDoc będzie wykorzystywany (dialogi, walki, niektóre sceny)
Sesja drużynowa, 8 postaci, przez co nie ma siły aby nie było grupowych scen z rozmowami na kilka postaci co chwila, grupowe gadki z NPC i nagle:
Cytat:
aby nie wyszło że bd gdoc i trzeba będzie wchodzić z 2-razy dziennie
Cytat:
ą dni, w które w ogóle nie wejdę na forum/doca. (...) na docu straciłbym szansę na odezwanie się przez kilka scen i tylko bym zawadzał.
No ale nic.

@Hazard weź zarządź no i określ szczegółowo jak widzisz od strony technicznej zaawansowane interakcje w sesji. Np w scenach takich jak właśnie gadka w karczmie. Kciałbym wiedzieć na wstepie, bo jak gdoc używany ma być jedynie od czasu do czasu i spora część grupowych scen/dialogów jednak post za post jak teraz było, to ja się będę musiał Warlockować. Nie udźwignę takiego postowego stylu rozgrywki jak ta scena w karczmie na dzień dobry. Od razu zaznaczę, może to moja wina i źle zrozumiałem rekrutkę. Z zapisu o gdoc wydawało mi się, że to będzie normalne narzędzie do interakcji, a nie że czasem się zagdokuje. My faul, soreczka
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 31-08-2017 o 07:19.
Leoncoeur jest offline