Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2017, 07:56   #102
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Dobra, wczoraj nie byłem w stanie tego ogarnąć. Ale teraz tak:

1)@Warlock Szkoda, że nie dasz rady. Pokładałem wielkie nadzieję w twojej postaci. Ale dobrze rozumiem brak czasu, zwłaszcza, że masz jeszcze zobowiązania wobec własnej sesji. W sumie dobrze, że teraz to wyszło i nie muszę robić z twojej postaci NPCa. Dzięki za wszystko i do zobaczenia w jakiejś przyszłej sesji.

2)Co do obecnej kolejki... Pisałem wcześniej, że postowy dialog był wyjątkowy w tej kolejce. Następne dialogi będą prowadzone przez doca, tak jak pisałem w rekrutacji. Taka sytuacja z szybkim tempem już nie powinna się powtórzyć.

3)Kwestia doca. Odnośnie gry tylko przez doca zapytałem tak z ciekawości. Widzę, że jesteście raczej na nie, więc zostajemy przy tym co pisałem w rekrutacji. Wszystkie dialogi/walki i może jakieś pojedyncze sceny przez doca, reszta na forum.

4) Sesja dopiero się zaczęła, więc wiadomo, że na początku musimy się jakoś tam zgrać i dostosować. Będę się starał zarządzać wszystkim tak, by wszystkim odpowiadało w jak największym stopniu.
 
Hazard jest offline