Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2007, 12:39   #5
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Łukasz leżał na brzuchy na czymś miękkim. Z początku myślał, że to jakieś łóżko lecz gdy uniósł głowę zorientował się, że to wielki cycek. W oddali było widać sąsiednią pierś.
-Jaki zajebisty sen, chłopaki mi nie uwierzą co mi sie śniło- wydzierał się na całe gardło.
Rozejrzał się uważnie po terenie, wszędzie biegały tyłeczki i cycuszki. Chłopak uśmiechnął się i zaczął biegać od jednego tyłka do innego, od cycuszka do cycuszka. Był w niebie.
-Ale zajebiście, bosko jestem w niebie, ja nie chce się budzić- skakał z radości.
Tu podbiegł pomacał, tam pobiegł pomacał. Nie chciał się budzić.
 

Ostatnio edytowane przez Panda : 17-06-2007 o 14:07.
Panda jest offline