Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2017, 18:52   #125
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Po jedzenie poszedł Edgar.

Nie wiem co się robi z końmi po podróży. Nie mam opieki nad zwierzętami. Rózia ma. Jak trzeba rozjuczyć, to rozjuczy i im te ich zabawki do gospody po wnosi i ładnie poukłada, każdemu osobno.

Kiedy PSy się odnawiają? W nocy?
I ile mamy akcji z tych z doca przed nocą?

Edyta:
Początkowy plan jest następujący. Rózia wraca po flaszke, którą schowa do torby i zasuwa na plotkowanie po wsi oraz zapyta gdzie mieszka jędza i pijak. (1 akcja) Różyczka zapamięta też ogólny wygląd otoczenia przed karczmą oraz poszuka strategicznego miejsca z którego można by obserwować plac.
(2) idziemy do jędzy i pijaka.

Edyta2:
Rózię chyba jednak naszła jakaś refleksja, czy dziadziuś został w karczmie po rozmowie? Jeśli tak to będą się mijać w trakcje wnoszenia bagaży. I wtedy Rózia się odezwie. Jak mi dasz z nim 5 min to skorzystam.

BTW Hazard, szacun wielki. Jak tu ogarnąć tyle ludzi w akcji. Ruch jak u Hena.
 
__________________
by dru'

Ostatnio edytowane przez druidh : 01-09-2017 o 19:19.
druidh jest offline