Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2017, 19:47   #128
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Test spostrzegawczości na +20 :v
Jeśli mamy po trzy PS i się odnowia z rana to dwa mogę przehulac D:
PS nie dodaje +10 do testu, tylko robi przerzut w wypadku nieudanego rzutu. Dopuszczam możliwość zrobienie tylko jednego przerzutu na jeden rzut.

A co do śledztw, to taka podpowiedź z mojej strony. Jeżeli chodzicie w kilka osób, to do każdej z nich robię rzut (czy to przesłuchanie, czy to przeszukiwanie, czy to hulanka). Tak więc jak np. Julienowi się nie uda rzut, a Emmerichowi tak, to i tak dostaniecie poszlakę. Nie ma znaczenia której osobie się uda. To są plusy chodzenia w grupkach.

Cytat:
Napisał druidh
Nie wiem co się robi z końmi po podróży. Nie mam opieki nad zwierzętami. Rózia ma. Jak trzeba rozjuczyć, to rozjuczy i im te ich zabawki do gospody po wnosi i ładnie poukłada, każdemu osobno
Znaczy się, to zależy. Pamiętaj, że takie zdjęcie siodeł u wszystkich koni dłuższą chwilę może potrwać. Na noc to trzeba zrobić na pewno. Czy Rose chce to zrobić wcześniej, czy później to od ciebie zależy. A może trochę je "oporządzić" (zdjąć cały zbędny ładunek itp.) po prostu, bez zdejmowania siodeł i nie zmarnować przy tym zbyt wiele czasu.

Cytat:
Napisał druidh
Rózię chyba jednak naszła jakaś refleksja, czy dziadziuś został w karczmie po rozmowie? Jeśli tak to będą się mijać w trakcje wnoszenia bagaży. I wtedy Rózia się odezwie. Jak mi dasz z nim 5 min to skorzystam.
Zdążysz. Chcesz o coś więcej pytać, czy tylko tak zagadać?

Cytat:
Napisał lShadowl
Mam nadzieje na wyrozumiałość. Później będę już wolny i dostępny przez minimum miesiąc.
Spoko. Mój post będzie pewnie jeszcze jutro. Twoja postać i tak nic konkretnego nie robi, bo czeka sobie z Blasiusem na obiad, więc nic cię raczej nie ominie.

Cytat:
Napisał druidh
BTW Hazard, szacun wielki. Jak tu ogarnąć tyle ludzi w akcji.
Hehe, no cóż, jeszcze nie jest aż tak źle.
 
Hazard jest offline