Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2007, 13:28   #29
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Sprawa gruntownie przemyślana. Wziąlem po uwagę wasze zdanie i doszedłem do kilku wniosków.
1. Skoro waszym zdaniem stwarza to zbędny chaos będe odpowiadał dopiero po postach was wszystkich anie pojedyńczo
2. Jeden post na dwa dni to absolutne minimum jak ktoś pisze mniej no to albo musi mieć cholernie dobre wytłumaczenie(to że Ci się nie chce albo że nie masz weny to nie wytłumaczenie), albo wtyki u GM-a albo sesja go nie interesuje czyli mogę go swobodnie uśmiercić
3. Wybraliście choroby które musicie w jakiś sposób odgrywać gość z depresją nie jest kimś kto walczy w pierwszej lini podobnie schizofremiczka napisałem jednak że objawy waszej choroby osłabły dlatego uznałem walkę z sanitariuszem (mimo że i tak troche przesadziliście).
4. Jeśli masz wątpliwości czy odgrywana postać mogłaby coś zrobić chętnie odpowiem można mnie spytać przez PW a na początku sesji podałem nawet gg

Licze na waszą pomoc 6 graczy to sporo i jak chcemy żeby sesja była na przyzwoitym poziomie i aby nie powstawał chaos to musicie mi minimalnie pomagać

Edit: Prosiłbym abyście wysilili się też nieco przy pisaniu postów. Nie chcę samych lakonicznych bezemocjonalnych odpowiedzi
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!

Ostatnio edytowane przez Kolmyr : 17-06-2007 o 13:35.
Kolmyr jest offline