Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2017, 19:52   #171
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Czy mój hroł dałby radę zmajstrować drona co by podleciał gdzieś do okien czy do środka nawet i zajrzał co i jak? Albo kamerę co by widziała przez ściany te roboty i manekiny?

- Jeszcze myślałem o jakichś granatach z szybko zastygającą pianką co by mogła tamować ruch ale nie oddychanie. Takie granaty jak kiedyś Alfa miał i się na xeroboye przydały swego czasu Robotom i manekinom oddychanie co prawda nie potrzebne no ale jak mamy ćwiczyć, że to zakładnicy to tak jakoś wypada się wczuć chyba w te ćwiczenia

- Albo granaty/bombę EMP? Jak na roboty to nawet jakby ich zakłóciło a nie wyłączyło na dobre to możnaby spróbować. Dałby radę zrobić mój hiroł?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline