Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2017, 01:08   #176
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Na pewno nie macie godziny czy więcej A im więcej cudów wymyślasz tym więcej czasu to zajmuje.
- A to robotom i manekinom kończy się cierpliwość?


@Wszyscy


- Słyszeliście wesoła drużyno? Co z tych trzech opcji byłoby dla nas najmniej nie przydatne? Znaczy co w razie czego moglibyście nadrobić mocami swoich postaci


Cytat:
Proponuję, bym wystrzelił kilka lodowych sopli. ( odwrócę tym uwagę dronów)
- Hmm... A mógłbyś tam wlać wody a potem ją zamrozić? To by się coś podobnego jak ta moja pianka zrobiło. No ok bez pianki ale raczej szturm byłby szybki to by się nikt nie podusił z "zakładników". Bo nie wiem jak chcesz strzelać te sople ale jak na razie nie wiemy gdzie jest kto w tych budynkach i byśmy trafili "zakładnika" no mogli by nam polecieć po punktach za wynik.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline