Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2017, 08:56   #139
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał lShadowl Zobacz post
INFORMACJA
Niestety ale wyjeżdżam służbowo od poniedziałku do czwartku. Mam możliwość odpisania w pon rano i dopiero w czwartek wieczorem. Cieszyłbym się gdyby kolejki się tak potoczyły, aby do niedzieli odpisał MG i odpisze w niedziele nocą i wtedy kolejny odpis MG również zahaczę w czwartek.

Moja ingerencja na Gdoc będzie zerowa bo nie działa mi na tel (chyba że ktoś zna jakiś trik :P).

Jeżeli MG będzie ze mną w kontakcie to mogę odpisywać krótkie odpowiedzi na PW (1-3 razy dziennie) i wtedy będziecie wiedzieć co się dzieje z moją postacią

Mam nadzieje na wyrozumiałość. Później będę już wolny i dostępny przez minimum miesiąc.
Cytat:
Napisał Hazard Zobacz post
Spoko. Mój post będzie pewnie jeszcze jutro. Twoja postać i tak nic konkretnego nie robi, bo czeka sobie z Blasiusem na obiad, więc nic cię raczej nie ominie.
lShadowl, jak masz czas przez weekend, to wbijaj na doca na krótką rozmowę. Ja będę z doskoku, ale możemy coś pogadać i wrzucić z następną kolejką. Wygląda na to, że czekamy w karczmie, więc trzeba jakoś czas wykorzystać
 
AJT jest offline