Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2017, 20:57   #206
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Napisałem, że podano kaczkę. Ty mogłeś napisać, że nie je.

O winie zapomniałem napisać wcześniej, dlatego dopytuję.
Trochę się zestresowałem i wyobraźnia zadziałała. Na pewno coś było w kaczce. I tak już za późno... pijmy, jakby jutro miał się skończyć świat...

Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Czyli po 28 godzinach bez snu funkcjonujesz normalnie? Hmm. Ja mam zgoła inne doświadczenia. Nie dorzucę bonusu. Uważam, że po 24 godzinach bez snu zmęczenie jest na tyle duże, że nie można działać już na 100% możliwości.

Poza tym jest Orison, który pozwala zignorować brak snu przez kolejne 24 godziny, za 1 convicta...

Jeżeli ktoś wybrałby taki, to w tym momencie byłby pokrzywdzony.
Hmm... zdarzyło mi się nie przespać nocy i powiem, że jest to bardzo subiektywne. Można w takim stanie kopać rów, ale raczej nie czytać książki. Wyobrażam też sobie, że ktoś przetrenowany pod tym kątem, byłby w stanie funkcjonować normalnie. Trochę mi nie pasuje to zapadanie w sen po nieudanym teście, ale z drugiej strony oni nie mieli kawy. Obawiam się, że mogli też nie mieć red bulli, choć w to ostatnie nie bardzo mi się chce wierzyć, bo taka cywilizacja szybko by wyginęła.
 
__________________
by dru'
druidh jest offline