Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2017, 21:04   #207
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ja też sądzę, że tautyna i inozytol były składnikiem diety już u neandertalczyków.

U mnie po nieprzespanej nocy miałem kilka godzin stać na ochronie... zasypiałem na stojąco. Ale po udanych testach staminy poszedłem na kolokwium... i mimo całonocnej nauki poza imieniem i nazwiskiem na mojej kartce znalazły się jedynie pytania bez odpowiedzi. było to po jakichś 29 godzinach nieprzerwanej aktywności.

I tyle. zdejmujemy kostkę co cztery godziny. Jak w czymś jesteś świetny, to po nieprzespanej nocy i kilku godzinach będziesz średni. Jak w czymś jesteś słaby... cóż... to się nie uda.

Możecie palić Siłę Woli, żeby osiągnąć sukces w rzucie na Staminę, tak, żeby mieć pewność, że nie zaśniecie.

A ja obcieram zakatarzony nosek i siadam do posta. Będzie przed północą.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline