Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2017, 21:14   #208
druidh
 
druidh's Avatar
 
Reputacja: 1 druidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputacjędruidh ma wspaniałą reputację
Widzę, że się zgadzamy. Jeśli by jednak ktoś w swojej naiwności myślał, że jest inaczej dorzucam dowód.

Edyta:
Usunalem tego byka bo mnie denerwowal.

Mi Raaz
Odrobilem zadanie domowe i mam troche watpliwosci co z tym zrobic. Zakladam ze frania nie ma dostepu do wikipedii - zapomniala ladowarki z wloch.
Pytanie czy moze znac zyciorysy i ploty z rzymu. Uwazam, ze przy odrobinie wysulku, obracajac sie w swoim towarzystwie powinna byc swiadoma, kto jak papierza wybieral i jakiego. i ogolnie jak wyglada sytuacja na dworze papieskim. Tak? Ploty i sytuacja polityczna to dla oculi dei kluczowa rzecz.

Jest wielce nieprawdopodobne zeby Luj widzial Celestyna, moglby walnac taka gafe gdyby znal tylko ich z listy, albo powiedzial prawde gdyby byl bardzo blisko na dworze.
 
__________________
by dru'

Ostatnio edytowane przez druidh : 03-09-2017 o 11:24.
druidh jest offline