Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2017, 14:22   #15
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Czitboy
- Yeah! Wreszcie to ja dostaję PD! Chyba 45 PD jak dobrze liczę i te indywidualne to są od kreski a nie ujemne PD
Mhmm... no pacz jaki czit. Oczywiście te z minusami to pdki ujemne, aby już na starcie wpędzić Was w długi i zmusić do wzięcia kredytu pod zastaw nerki, gdyż wątroby pewno do niczego się już nie nadają

A już całkiem na serio. Tak, za 1 turę masz 45pd. Indywidualne pdki są po myślnikach. Jak najdzie mnie fantazja może zrobię jakiś znaczek. Wpisałam już w Kp. Proszę nam tam nie gmerać, ani niczego nie zmieniać, bo się pogniewamy

Cytat:
Napisał Czitboy
- Oki a co do posta. Gdzie właściwie "po mapie" jest spotkanie z Ashley? To już gdzieś tam gdzie miał być szeryf i Chris i reszta czy jakoś wcześniej? Jak blisko jest na koniec posta Benson od Steward? Są jacyś inni ludzie na widoku? No i jaka jest ta okolica?
Licząc komendą jako punkt docelowy, zostało Bensonowi około mila do przejścia. Na mapie jest gdzieś w połowie trasy. Mgła ogranicza widoczność (są minuuusy ) i w miarę dobrze widzi się do ok 50m. W tym obszarze nie widać nikogo innego. Jest tylko Ashley. Okolica to droga. Po lewej sad (czyli drzewa), po prawej sad (czyli drzewa). Nie widać, ale z przodu między tymi drzewami widać byłoby pierwsze budynki miasta, gdyby nie mgła. Ogólnie płasko.

Cytat:
Napisał Aiko
Ojej dostałam coś ^^
Mhmm I nawet nic zaraźliwego
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline