Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2017, 06:25   #1435
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Lemi

- Dzięki za wyjaśnienie z tą vectorową pompką Ale w sumie on ma magazynek rurowy i/lub pudełkowy czy tylko pudełkowy a ta "pompka" to do pompowania tylko?

- A w ogóle doczytałem tą notkę o tłumiku. Wystarczy sam tłumik? Czy trzeba wyciszone ammo jeszcze? Bo 5.56 to trochę szybkie są w standardzie...

---

- A co do posta bym próbował przewalić kolesia butem by zaliczył glebę na płask. Jak się by stawiał mogę go na serio kopnąć czy trzepnąć kolbą. Ale mam nadzieję, ze będzie rozsądny. Jak będzie na glebie przywalam go kolanem w plery a Skye niech zabierze mu pistolet. Mam nadzieję, że do tego czasu Foxy i Chris wparują do środka jak nie no to może Skye by im otworzyła po prostu. Znów brakuje nam trzeciej lufy...
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline