Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-09-2017, 11:05   #3
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Jest i pierwszy post. Opisałam pobieżnie, jak weszliście w posiadanie domu, kto miał go wcześniej itd. Możecie sobie popisać, podialogować, popuścić wodze wyobraźni Rzeczywistość na sesji kreujecie wraz ze mną (oczywiście w pewnych granicach), więc nie bójcie się opisów miejsc, czy innych takich.

Czas zagospodarujcie sobie do pójścia spać. Acha i pamiętajcie, że to tak naprawdę pierwsza noc, którą Sophia i Jasper spędzają w nowym domu - wcześniej nie było na to warunków w związku z przeprowadzką i umeblowaniem posiadłości.

Raz jeszcze dobrej zabawy. Wstępny, luźny deadline ustalam na piątek, północ, ale tak jak pisałam, nie musimy się sztywno trzymać terminów W razie pytań, jestem do dyspozycji.
 
Tabasa jest offline