Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2017, 00:04   #50
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Skoro nowicjusze są mile widziani... :/ Potem na pewno coś skrobnę, na razie wstrzymam się z pomysłami. (I tak teraz po głowie chodzi mi tylko tank albo support, a te role są już obsadzone)
Ale skoro ma mnie coś łączyć z czyjąś postacią, to takie pytanie... Ktoś jest jeszcze wolny? XD Z punktu widzenia historii będę taką "zbłąkaną duszyczką", która robiła w życiu coś, z czego nie jest zbyt dumna, a teraz szuka drogi ku odkupieniu/po prostu chce się czymś zająć, aby o tym nie myśleć. Może do tego dojdzie jakaś religijność, będę pewnie celowała w bóstwa praworządne złe, neutralne złe albo po prostu neutralne (chyba że będę kapłanem jednak, wtedy w praworządne).
Ot, tyle mogę o postaci napisać już teraz. ;-; Może komuś się taki ktoś do historii przyda, kto to wie?
 
__________________
Prowadzi: Złota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem
Moni jest offline