Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2017, 17:08   #5
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Z jakiego programu, czy systemu korzystasz, żeby stworzyć bazę danych tego wszystkiego? Jak już pisałem: korzystam z Excel do tego.

Napisałeś, że w trzy lata napisałeś około 100 stron czcionką 10, ale to było w 2013. Ile teraz tego jest? Z tego co przejrzałem to widziałem, że niekiedy są chronologie wydarzeń - starasz się urealnić stosunki dyplomatyczne między tymi państwami? A skoro jest historia to jak wygląda opisywanie poziomu technicznego? Najwięcej problemów miałem właśnie z rozwojem techniki, choć większość państw u mnie ma poziom prehistoryczny - w tym zakresie korzystam z drzewka technologicznego z Civilization IV: Rise of Mankind.

Gratuluję determinacji. Mi znudziło się po opisaniu 200 lat historii 23 społeczeństw, ale ostatnio wróciłem, żeby te same 200 lat przeżyć z nowymi 15 społeczeństwami.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem