Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2017, 21:36   #89
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
OK to jutro dokończe dziś już mnie ta pogoda dobija. Jeszcze jedna sprawa wydaje mi się że albo w wątku sesyjnym albo na docku napisałem że Adam wozi ze sobą kilka zestawów ubrań bo jednego wieczoru kiedy walczył z Sabatem musiał je zmieniać pięciokrotnie. To akurat scena z Lisa w Kurniku sesji do której stworzyłem Adama.

Jak chcesz to mogę uznać że Eva nie chcę pobrudzić ubrania krwią żebyś nie musiał edytować co ty na to ?

EDIT: Jednak skończyłem dzisiaj planowałem opisać jeszcze dłużej bo chciałem żeby Adam pokazał Evie podziemne uprawy i świnie, porozmawiał z dziećmi itp. lecz stwierdziłem że i tak dużo się rozpisałem choć jeżeli ci wygodniej to mogę dać jeszcze?

Edit2 Jak to zobaczyłem to od razu sobie pomyślałem o schronie Adama Eva pewnie kąpię się w takiej wanie

http://awkward.com/17-bizarre-photos...ampaign=AFP-FB

Niedługo pewnie wrzucę kolejny fragment z doca może jeszcze rozpiszę kawałek rzeczy co chcę zrobić ? Zobaczę.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 03-10-2017 o 07:41.
Brilchan jest offline