Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2017, 23:01   #47
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Postaram się w wolnej chwili dosłać i swoją kartę
- Oki, zapraszam



Cytat:
Taki Dropship.
- Oki, wstępnie mamy głos Miraza na dropshipa



Cytat:
Może moglibyśmy lecieć czymś takim na tamten statek?
- Znaczy się nawet jakby nie było tego dropshipa to jakos tam na ten statek się dostaniecie. Statek - matka może zacumować do śluzy albo jakaś tam kapsuła jako odpowiednik szalupy u nas czy coś takiego.



Cytat:
Co do miejsca jakie będę okupować, no to pewnie gdzieś w maszynowni. Albo przy aparaturze do destylacji bimbru.
Albo wstawię destylarkę do maszynowni, o!
- Znaczy chyba nie będę Wam żydził miejsca aż tak (chyba, że mnie najdzie na mechanizację i limity i co innego by wyszło ale na razie jakoś parcia na to nie mam ) więc pewnie każdy by miał własna kajutę. Miejsce pracy no to pewnie od specostwa by zależało. Ale trochę też mi chodziło już o sesję i pętanie się po tym wraku.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline