Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2017, 23:37   #198
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Nie no zara. Ja proponuje takie coś: ja zmajstruje tego drona i się go puści przodem niech popacza i poniucha. Zobaczymy coś to wtedy pomyślimy.

- Ogólnie to my mamy jakąś "normalną" broń/sprzęt? No jakieś kevlary, gazmaski, noktowizory, granaty itd.? Czy tylko to co mają nasze postacie? Bo ja to chyba sam z siebie to nie wiem czy choćby pistol mam

- Bo jak zakładnicy siedzą oddzielnie np. pod strażą jednego bota to inaczej, jak są wszyscy razem to inaczej, a jak są przemieszani po budynkach to jeszcze inaczej. Dlatego najpierw ten dron a potem reszta. Pi x oko widzę to chyba tak jak Malahaj tu wyżej popisał.

- A może tych wikingów zamiast dzika? Dałoby się ich zdesantować do wewnątrz w razie czego? Też by pewnie odwrócili uwagę albo i trochę sztywne branki ponieśli Bo ten dzik czy co no nie wiem. Jak te roboty mają radar czy skany to latadełko wypatrzą a strzelać na obrazku patrząc też mają czym.

---

Edyta:

- Przemyślałem sprawę. Serio ten dron? Mogę zmajstrować jedną rzecz. A jak nam zestrzelą tego drona zanim coś powęszy na serio? Zanim zrobiłbym coś jeszcze to pewnie czas się skończy i zostają inne opcje. Może jednak ten skan? Można by przeskanować z odpowiedniej odległośc więc coś byśmy się chyba dowiedzieli.


@Mike

- Czy wiada jakie te roboty mają uzbrojenie/pancerz? Znaczy jak atakują i ile trzeba by przebić ich pancerz? Taki M 16 np. to by przebił ich pancerz czy coś trzeba jak na czołg czy jeszcze inaczej?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 05-09-2017 o 23:50. Powód: Edyta na pytania i pytania.
Pipboy79 jest offline