Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2017, 20:16   #7
KaDwakus
 
KaDwakus's Avatar
 
Reputacja: 1 KaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie cośKaDwakus ma w sobie coś
Pinn

Staram się póki co wyczuć twój styl prowadzenia, ale jak mówiłem, granie przez forum to dla mnie nowość. Tak więc zastanawiam się, jak daleko mogę popchnąć moją narrację. Chodzi mi po głowie, by opisać to co dzieje się w szatni, oraz przemyślenia Anji na wszystko co się wydarzyło. Następnie chciałbym aby wróciła do domu (i być może wdała się w pomniejszą interakcję ze swoim landlordem) i miała jeszcze chwilę przemyśleń, nim pójdzie spać. A na drugi dzień, skończyłbym w momencie, gdy dziewczyna staje przed siedzibą Pierota.

Czy to akceptowalne? Czy może powinienem zatrzymać się na przykład, gdy Anja wychodzi z podziemi i wsiada na motor z zamiarem udania się do domu? A ty podejmiesz wtedy narrację, opisując jej drogę powrotną i wrzucisz interakcje z NPC, jeśli będziesz miał ochotę?
 
KaDwakus jest offline