Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2017, 22:18   #52
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Dropship to dla mnie coś w stylu tego czegoś co mieli marines w drugiej części Obcego jak lądowali na planecie. Jakiś łazik tam wejdzie. Ale sam dropship no może pokołować po lotnisku w razie potrzeby może ale nie tak, że jeździ sam w siebie.


- Medlab chyba raczej fabularnie i bez slotów. Inaczej trzeba by "zeslotować" czyli zmierzyć i zważyć cały statek dumać co on tam ma nie tylko w labie. A trochę mi się nie kce bo wygląda mi na sporo dumania i tabelkowania Ale jak masz pomysł co by tam mogło być to wpisz na KP i zobaczymy co z tego by się dało zrobić.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline