Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2017, 22:30   #14
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Marina zachłysnęła się piwem, słysząc słowa pokiereszowanego mężczyzny - swoją drogą, zszywał go jakiś rzeźnik. Rzadko zdarzało się, żeby inni jego pokroju odrzucali takie oferty. Widać pomieszane miał w głowie, a może na odpoczynek zasłużony po latach odejść postanowił, hodowlą królików i krów się zająć? Lub fakt pożycia z córką, przybraną, co ważne, tak go poruszył? Kto go tam wiedział...

W każdym razie nadzieja Mariny na szybki zarobek rozwiała się jak mgła nad łąką po wejściu słońca.

- Ja bym nawet chętna była wam pomóc, panie - powiedziała. - Za 30 orenów zaliczki i 150 po, bo to piękna dziewczyna była i nie warto na niej oszczędzać Rozumiem, że żywą ją chcecie odzyskać?

Nie czekając na odpowiedź pokręciła głową ze smutkiem.

- Ale sama nic nie zdziałam przeciwko tej bandzie, już nie wspominając o tym, że lasy po nocy niebezpieczne są a ja sama siebie uleczać nie potrafię. Więc wasza hojna oferta się zmarnuje.. chyba, że jakieś inne potrzeby macie w których bym mogła zaradzić?

Otaksowała spojrzeniem genitalia mężczyzny.
- Mógłby dłużej i częściej - zapewniła go. - A zioła nie są drogie...
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline