Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2017, 07:28   #1440
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Mają prawie ten sam opis Commander jest krótszy, stąd niższa celność (i większa poręczność broni) mam wrażenie że to opisywałem ale opis zrobiłem już dawno temu i nie sprawdziłem przed wrzuceniem i wygląda na to że się ten akapit zapodział. Generalnie to różnica wygląda tak. photobucket zmienił reguły udostępniania zdjęć przy okazji rozwalając grafikę w połowie internetu. Jak wrócę do domu to dam inne zdjęcia i poprawię opis


w tej chwili nie chce mi się szukać ale jest jak miało być, w obu przypadkach masz dopieszczony custom made etc więc niezawodność lepsza niż w seryjnym.

Możliwość oddania strzału w trybie DA - przez samo pociągnięcie spustu, bez konieczności napinania kurka (np można nosić odbezpieczony z kurkiem opuszczonym albo jeśli trafisz na niewypał ponownie spróbować zbić spłonkę bez konieczności ręcznego odciągania kurka)


Edit
poprawiłem zdjęcia i opis
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!

Ostatnio edytowane przez Leminkainen : 07-09-2017 o 13:33.
Leminkainen jest offline