Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2017, 17:10   #730
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał corax Zobacz post
Aha. Czyli ma się przebić przez tunele jak młotek pneumatyczny - czaję <zakasuje rękawki>
W sumie teź niekoniecznie

W skrócie: zeszli do komnaty gdzie były sarkofagi. Jedna mumia walnęła w jeden z nich i wyskoczył wampir. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to że tych wampirów nagle wyskoczyło z sześć. Lexa stanęła w obronie Aureolusa oraz Thory, osłaniając ich swoim ciałem, aby się wycofali z powrotem do poprzedniej komnaty. Lexa nie zdążyła się jednak wycofać z nimi, bo została otoczona.

Byliście więc w komnacie poprzedniej w uszczuplonym składzie (w tamtej sali z sarkofagami padli Sylvain, Orrgar, Lexa, Erwin, Eomund <któremu oderżnięto głowę> i Wolfgang). Aureolus podpalił korytarz, zadając wampom obrażenia, Baron został zabity przez nie, Berthold sam jeden rozwalił wszystkie mumie, Wampiry chciały paktować, ale Borriddin miał to głęboko w zadzie i zaatakował. Krwiopijcy więc się wycofali z powrotem, wam drogę grodził ogień w korytarzu. Teraz ogień już przygasł i możecie tam wrócić, gdzie dużo trupów kolegów waszych, no i Lexa - cholera wie gdzie, bo ją UKRADLI. :P no i jak coś to niech koledzy uzupełnią moje streszczenie, bo mogłam coś/kogoś pominąć
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline