Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2017, 01:56   #1441
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mają prawie ten sam opis Commander jest krótszy, stąd niższa celność (i większa poręczność broni) mam wrażenie że to opisywałem ale opis zrobiłem już dawno temu i nie sprawdziłem przed wrzuceniem i wygląda na to że się ten akapit zapodział. Generalnie to różnica wygląda tak. photobucket zmienił reguły udostępniania zdjęć przy okazji rozwalając grafikę w połowie internetu. Jak wrócę do domu to dam inne zdjęcia i poprawię opis
- Oki, teraz pokazuje focie 2 i 3 w drugim Colcie. W sumie chyba wystarczy by skumać jak wygląda.



Cytat:
w tej chwili nie chce mi się szukać ale jest jak miało być, w obu przypadkach masz dopieszczony custom made etc więc niezawodność lepsza niż w seryjnym.
- No szpoko, ma sens co mówisz. Ot, rzuciło mi się w oczy, że w Ołowiu to wszystkie zacinają się na 20 i dopiero jak wyjdzie te 20 sprawdza się co dalej się stało.



Cytat:
Możliwość oddania strzału w trybie DA - przez samo pociągnięcie spustu, bez konieczności napinania kurka (np można nosić odbezpieczony z kurkiem opuszczonym albo jeśli trafisz na niewypał ponownie spróbować zbić spłonkę bez konieczności ręcznego odciągania kurka)
- Mhm. Ale chyba przeceniasz mój skill w spluwoznastwie Co to właściwie z mechy oznacza? Bo fabularnie chyba kumam ale jak pomyśle o segmentach, kostkach i cyferkach to nie wyłania mi się klarowny obraz



---


- Oki. To co do sesji to jest coś na podwórzu, że gdzieś ktoś mógłby się ukryć? Bo nie jestem pewny czy ten dom to już wsio czy coś jeszcze nam do sprawdzenia zostało.

- Te konserwy to pisze skąd są? I sprawdzam je niuchem i okiem zanim wezmę mały kawałek na smaka.

- No a jak nic nie teges więcej to wracam przed dom sprawdzić samochód i tą spluwę co ma przynajmniej odpowiednią kolbę jakiej szukamy
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline