Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2017, 07:36   #579
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Dziękuję również, gra z taką doborową ekipą to była czysta przyjemność. Żałuję tylko, że nie mogłem odpisywać z większą częstotliwością, żeby nadać sesji więcej dynamiki.

Ryo
Pisałaś w kilku wiadomościach na PW o swoich pomysłach na zamknięcie historii Ryo elegancką klamrą - feel free! Według mnie każdy powinien móc, jeśli tylko ma chęć, napisać "ostatnie słowa" w sesji. To samo więc może zresztą też zrobić też Ardel, jeśli ma jeszcze coś do dopisania.

Ja jeszcze na pewno dam przynajmniej jeden odpis, żeby zwrócenie się Ghorbasha do Yuteala nie pozostało w zawieszeniu i na sam koniec, jeśli pojawią się jeszcze jakieś odpisy, też dodam swoje trzy grosze. Ale jeśli coś w międzyczasie macie potrzebę dorzucić, to walcie śmiało. Jedyne co, to dbajcie o spójność z tym, co ktoś wrzuci przed Wami.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.

Ostatnio edytowane przez dzemeuksis : 08-09-2017 o 07:45.
dzemeuksis jest offline