Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2017, 09:53   #582
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie chciałam grać na zasadzie "to ja idę za resztą" ponieważ Xsara uważała wyprawę do piramidy za czystą głupotę i zapłaciłam za to. Mam nauczkę na przyszłość.
Miałaś pełne prawo tak zrobić, wina leży tylko i wyłącznie po mojej stronie, że nie byłem w stanie dźwignąć takiej sytuacji.

Cytat:
Kompletnie mnie zaskoczyło in minus, że mając 3 aktywne postacie 2 zabiłeś w jednym poście od tak, bez żadnych szans na reakcję i wykaraskanie się z kłopotów.
Cóż, tutaj jednak będę się bronił. Po pierwsze od początku zaznaczałem, że mechanika jest śmiertelna i jeśli tak wypadnie na kościach, to można zginąć od jednego ciosu, czy czegoś. Po drugie: to We sprowokował węża, który wcale nie był wrogo nastawiony i to Ryo wlała wódkę do stawu Ussy, po czym - jak gdyby nigdy nic - skupiła uwagę na czymś zupełnie innym. Za te decyzje odpowiadają tylko i wyłącznie gracze, za ich konsekwencje tylko i wyłącznie kości.

Cytat:
Czy ktoś z tej piramidy wyszedł żywy, a jeśli tak to po jakim czasie?
Jeśli odpiszesz przed resztą, to zależy tylko od Ciebie.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline