Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2017, 12:28   #759
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie do końca - na dużego przeciwnika i w dobrym zdrowiu Borra lepsiejszy jest oręż dwuręczny. Jednak, gdy trzeba się bronić przed przeważającymi siłami przeciwnika albo Borr ledwo żywy, to lepiej tarcza w łapsku i broń jednoręczna w drugim.
Lexa za to może oburęcznym w każdym przypadku, bo może nim parować bez problemu, ale o niego nie walczę bo fabularnie do krasnoluda to bardziej pasuje, by go wziął (w dodatku jest zajęta w chwili zabierania stuffów bo się gibie w kącie) (w końcu kraś po krasiu, będą dbać o swe bronie ).

Rozumiem, że zmiana taktyki i wszystkofajnie, ale uważam, że szpona powinien otrzymać już ktoś inny. Thora też w zamyśle ma walczyć wręcz, czemu ona by miała nie wziąć? Możesz zawsze wziąć broń +5 do WW, to chyba wystarczy na "zmiany taktyki", a stały bonus +10 oddać komuś innemu.


Ja z tego, co Warlock napisał, to się na płytówkę chyba pokuszę Skoro są najlepszej jakości, to chyba lepiej mi będzie trochę zwiększyć obronę w lokacjach ciała. No i buty, bo te się ubabrały :P




PS: Nie jestem agresywna i się nie kłócę o stuffy, po prostu taką mam opinię, żeby nie było, że gryzę czy coś ;_;
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 09-09-2017 o 12:36.
Nami jest offline