Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2017, 13:15   #10
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
No. Na mnie "Autopsja Joe Doe" też zrobiła wrażenie. Naprawdę przypadła mi do gustu zarówno w sferze wizualnej jak i jako pomysł na scenariusz. Chociaż wiele scen i zwrotów akcji przewidziałem z wyprzedzeniem, co obniża ogólną ocenę.

Całkiem dobra była "Obecność". Podobał mi się ten klimat. Ogólnie chyba najbardziej przemawiają do mnie opowieści o duchach. Najmniej trawię filmy tupu "Piła" różne "Masakry piłami, siekierami, hakami itp.", chociaż oglądam, ze tak powiem, z "zawodowej" ciekawości.

I polecam też serial "Slasher" - niedawno emitowany. Spodziewałem się czegoś słabego, a dostałem serial, który mnie zaintrygował i w którym śledziłem z uwagą losy bohaterów zastanawiając się kim jest (są) morderca(y). Warto zerknąć, jak ktoś nie widział.
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem