Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2017, 16:56   #8
Kenshi
Konto usunięte
 
Kenshi's Avatar
 
Reputacja: 1 Kenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputacjęKenshi ma wspaniałą reputację
Eleishar - dzięki, miło mi . No i zapraszam.

Grave Witch - Hollow Creek to naprawdę niewielkie miasteczko, każdy zna każdego, więc dzieciaki nawet po zmroku czują się tam swobodnie. Inna rzecz, że wydarzenie rozkręcające całą fabułę zastanie Wasze postaci jeszcze przed cukierkowaniem albo psikusowaniem . Więcej zdradzić jednak nie mogę, generalnie jednak jest to logicznie odzwierciedlone.

Pan Elf - super, zapraszam. Co do umiejscowienia w czasie, to chyba bliżej będzie jednak latom 90-tym. Jeszcze się zastanowię.

Brilchan - cieszę się, że się napaliłeś na grę, miło Cię znowu widzieć . Pierwszy avek bardziej mi pasuje, ale poczekaj chociaż na rekrutację, bo może Ci się jeszcze nie spodoba, albo coś .

Nami - no właśnie chodzi o to, żeby to były dzieciaki, to będzie nakręcać całą zabawę . Powiedzmy sobie szczerze, że bardziej potwora spod łóżka (taki przykład) obawia się dwunastolatek, niż szesnastolatek . Jeśli nie leżą Ci kwestie mentalne bohatera, zawsze możesz zrobić dziewczynkę dojrzałą ponad swój wiek. W każdym razie zapraszam.

Tabasa - solówka będzie, w swoim czasie .

Dzięki za odzew, w sumie nie spodziewałem się, że kogoś "chwyci" pomysł na rozegranie takiej sesji.
 
__________________
[i]Don't take life too seriously, nobody gets out alive anyway.[/i]

Ostatnio edytowane przez Kenshi : 09-09-2017 o 16:58.
Kenshi jest offline