Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2017, 17:32   #9
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Dave wszedł do pomieszczenia za swoją nową "przełożona". Ładnie udało mu się trafić nie ma co. W sumie był AŻ tak rasistowski. W swoim otoczeniu mógł uchodzic nawet za stonowanego i tolerancyjni faceta. Był to jednak Teksas. Wychowanie swoje robi. Nie ufał czarnym Żydom i masonom. Do kobiet się przyzwyczaił ale powozić i kierować by im nie dał. Spluwe już tak byle nie swoją. Tak czy siak nie miał co narzekać. Potrzebował kasy i jakiejś roboty bo go już piorun strzelał. Po prostu postara się trzymać w pociągu od niej trochę dalej.
Nie wiedział w sumie czemu zgłosie się do kolei. Niby ochrona to ochrona ale jednak inaczej dbasz o życie małego gnojka syna mafiozy a inaczej o metalowego kolosa pełnego bezbronnych ludzi, mechaników budowniczych kucharzy. Poprawił swój luźny poszarzały płaszcz. Kabura z pistoletem była wyraźnie widoczna.
- Mi możecie mówić po prostu Dave - potraw swoją zarośnięta brodę która zachrzesciła głosno. Spod nie przebijają się ogorzała twarz południowa. - w sumie tyle wystarczy. Możecie też mówić Południowcu czy Ej Ty Tam. Przywykłem. Mam podobno zadbać o bezpieczeństwo tych, którzy mogą tego potrzebować.
Tutaj wyraźnie spojeża na blondyne. Ona raczej nie należała do takich, którzy będą jej potrzebować.

Popijając kawę, o ironii czarna, przysługiwało się rozmowie kobiet. Sam też miał kilka pytań.
-Ja również dzisiaj zameldowałbym się już na pociąg. Musze załatwić coś na mieście. Jakiego zagrożenia można się spodziewać? Czy pierwszy pociąg zgłaszał coś? Co z zaopatrzeniem od Kolei czy to jest na naszej głowie?
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline