Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2017, 10:33   #5
Szkuner
 
Szkuner's Avatar
 
Reputacja: 1 Szkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputację
Cześć i czołem!

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
1 - Macie statek - matkę. Taką gwiezdną korwetę. Przydałaby się jakaś nazwa. Klasa korwet to tak z pogranicza małych i średnich jednostek.
Rzucam drugą propozycję - ochrzcić statek imieniem "Jaskółka". Sam nie wiem, pasuje do niewielkiej jednostki kuriersko-przemytniczej.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
2 - Mamy dwóch kandydatów na dowódców:

Corax - Linda Norton (medyk + negocjator)
Szkuner - Leon Tichy (dowodzenie + skany)

No ale kapitan może być tylko jeden. I dobrze jakby Gracz którzy biera tą fuchę był osobą decyzyjną i umiał sklecić plan dla reszty. Mamy dwóch dowódców można zrobić, że jest kapitan i jego zastępca.
Jeżeli chodzi o dowodzenie to mogę być zastępcą kapitana. Skany niech zostaną (miała być negocjacja), bo widzę, że w takowych nikt więcej się nie specjalizuje. Dlatego podeślę małą korektę KP, której historia będzie bardziej adekwatna do pełnionej funkcji.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
3 - Ustalcie kim jesteście. Czyli jaki jest ten profil załogi czym się zajmujecie najczęściej, dla kogo pracujecie zazwyczaj, przeciw komu itd. Jednym słowem tą całą otoczkę Waszej grupy i statku.
Ogólnie jestem za profilem mieszanym z naciskiem na nielegalną robotę. Prywatni kupcy, włodarze, sekretarze, generałowie takie tam szychy z Federacj. Jak to najemnicy, kto da więcej ten będzie miał nas na usługach.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
4 - Wymyślcie jaki był ten ostatni numer. Co robiliście, gdzie, dlaczego i co tam się tak bardzo zrypało, że musieliście tak bardzo, bardzo awaryjnie zmiatać stamtąd.
Ode mnie leci starcie z wojskową jednostką, ewentualnie z obroną planetarną, na której wyznaczony był cel misji. Może porwanie, infiltracja, tajna przesyłka? Na orbicie planety z wyjątkowo ciężkimi granicami, przez których obronę dostać mogą się tylko doświadczone (jak my) jednostki.

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
5 - Ustalcie skład mostku. Musi być tam ktoś do drajwerowania łajbą (Nawigator), do obsługi skanów (Skaner) i artylerzysta do obsługi uzbrojenia pokładowego. No i pewnie kapitan. Więc ok 3 - 4 osoby.
Jeden już jest, Tichy melduje się.
 

Ostatnio edytowane przez Szkuner : 10-09-2017 o 10:37.
Szkuner jest offline