Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2017, 21:20   #42
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Dhratlach Zobacz post
@Sni, dawaj do mnie na PW lub Gada. Mamy jeszcze chwilę czasu do końca, więc może pomogę
Tak, tak, nie poddawaj się . Jak pisałem - faktycznie postać będziecie tworzyć w samej grze, a ważniejsze od historii jest interesujące zarysowanie charakterologiczne. Da się naprawdę sporo wymyślić, co mówię z własnych przemyśleń, jak i KP, które otrzymałem .

Zanim nastąpi jutrzejszy sądny dzień, proponuję raz jeszcze zerknąć na pierwszą stronę, czy Wasze zgłoszenia są wyboldowane, bo tylko takie będę brał pod uwagę w trakcie selekcji. Ogółem mam 10 pełnych zgłoszeń (uwzględnię też zgłoszenie Icariusa ze względu na indywidualne ustalenia, więc ostatecznie 11); liczba miejsc pozostaje niezmieniona, czyli 6. Także jest większa szansa dostać się niż zostać odrzuconym .
 
MrKroffin jest offline