Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2017, 21:43   #11
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- O proszę jak się dzieci ładnie bawio w piaskownicy

- Oki w ramach operacji pt. "zaczynamy sesję" pozmieniałem Wam tytuły KP na jednolity standard. Powinno być teraz coś jak "Star raiders - imię BG (Gracz)" Wyjątek u Carrasa i Lemiego co mi nie dali mi praw do edyty więc niech da albo zmienią sobie sami


- A tu podaję exelową, zbiorczą KP. Powinniście mieć prawa do edyty. Sprawdźcie i poprawcie bo przy ręcznym kopiowaniu z 10 KP coś mogło mi umknąć albo poprzeklejać nie tam gdzie trzeba. Możecie nawet jeszcze zmienić w swojej postaci punkty. Teraz jeszcze można. Poznajcie się skoro mówicie, że się znacie, kto jest w czym dobry a w czym niekoniecznie Mówię, z góry, że w sesji mi jest łatwiej operować tą zbiorczą KP więc zwykle ona idzie na tapetę i zmiany na bierząco a indywidualnych KP niekonicznie.

https://docs.google.com/spreadsheets...mg0/edit#gid=0

- A tu właśnie jest adres tego exela Coś niejasne to pytać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline