Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2017, 02:57   #188
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 16

Termin taki wakacyjny ale podaję dla orientacji do północy w pt 15.IX. Tak bym jakoś w weekend miał czas na swój odpis. Mam dzikiego plana wrócić do przedwakacyjnego rytmu sesjowania


PD






Ogólnie:

- Za post: Aiko, Czarna i Grave po 5 PD za post.

- Za współpracę: Aiko, Czarna i Grave po 5 PD.


Indywidualnie:


- Aiko i Czarna po 5 PD za ciekawy dialog uświadamiający między obydwiema paniami.

- Aiko i Czarna po 5 PD za owocną i ciekawą inegrację w pokoju i vanie z Samem i Rogerem.

- Grave 5 PD za rozterki moralne w sprawie Any i zgrabnie wrzuconą decyzyjność.



Omówienie




@Wszyscy



- W poprzedniej turze minęła ok 1 h. Dalej jest ranek ale już nie tak skoro świt, z godzinę czy dwie po świcie. Jest już widno jak w dzień. Ale z losowania wyszło 27*C i mżawka więc klimat dość tropikalny się zrobił. Do zenitu macie z około 5 - 7 h.




@Vex i Angie



- Vex ma 9/9 R.Lek czyli jest zdrowa.

- Angie ma 9/9 R.Lek czyli jest zdrowa


- Pi x oko całą gromadka jest w miarę możliwości najedzona, spakowana i gotowa do drogi. Zapas wody do południa (manierki) maj w tej chwili: Angie, Vex, wujek i Roger. Nie mają: rodzeństwo i Melody.

- Vex może jechać przez wodę Spike'm. Ale długotrwały kontakt z wodą, zalewa styki, elektrykę i inne takie detale więc awaryjność rośnie. Za każdą porę dnia w wodzie (ok 4 h) pojazd ma obniżoną Sprawność o 1. Czyli np. z 12 na 11 lub 10 po dłuższym postoju we wodzie np. na noc.

- Vex może też coś pomodzić jak zapakować motur. Zapakowanie na furgon Rogera jest dość proste i można zrobić "w locie" zapakowanie na dach osobówki to już jednak trochę szukaniny, manewrów i zaangażowania innych by to zrobić.

- Angie wymyła i wyszorowała podłogę vana z krwi więc w sumie jest tak czysta jak może być w takiej sytuacji. Mniej więcej uwinęła się w takim czasie jak druga grupka z Fordem a wujek zejściem na dół.

- Stan pojazdów (u Vex wziąłem model na czuja, jak Aiko masz inny jako Spike to podaj, to poszukamy ):


- Motocykl "Spike" Vex; Indian Scout

awaryjność: 17+
prdk.max ok 160 km/h;
bak: 10/12.5 l (benzyna)
spalanie na 100 km: 7 - 8 l/100 km
koszt benzyny na 1 km: ok 0.07 - 0.08 l

Indian Scout - dane techniczne



- Osobówka od Melody; Ford Taunus; 2.0 l

awaryjność: 11+
prdk.max ok 140 km/h;
bak: 20/60 l (benzyna)
spalanie na 100 km: 10 - 12 l/100 km
koszt benzyny na 1 km: ok 0.1 - 0.12 l



- Z odpalaniem osobówki kulałem, udało się za 3-cim razem. Tak uczlam jakby w którymś gorącym momencie też trzeba było odpalać.

- Generalnie w wesołej gromadce dominuje tendencja do "jedziemy po wodę". Jedynie Roger śpi na ławie vana to mu wszystko jedno.



@Jessica




- Jessica ma 9/9 R.Lek czyli jest zdrowa.



- Simon polazł, nie było go trochę i w końcu wrócił cały, zdrowy i zadowolony. Przez ten czas Jess i Lester siedzą w samochodzie po ciemnku. Za oknami zamieszanie trwa ale z reguły raczej dalej niż bliżej.

- Na samą posesję i budynek wchodzicie po ciemku. Dopiero wewnątrz i potem w ruch idzie światło. Budynek wygląda jak typowe miejsce które jest za duże na mieszkańców czyli wyraźnie widać części użytkowane i te które robią za jakąś graciarnię i nadal są porzucone.

- Sądząc po naczyniach właściciel musiał zjeść jednoosobową kolację którą pewnie przygotował sobie sam.

- Przeszliście mniej więcej po budynku, głównie parterze ale bez trzepania. Ot by zorientować się czy ktoś tu jest no i jednak wygląda, że nie. Trzepanie budynku to dłuższa sprawa.

- Generalnie chłopaki mają tendencje na "teraz nic nie załatwimy, spróbujemy rano". Nie ukrywam, że i ja jestem nastawiony na scalenie czasu z dziewczynami bo o ile rozdzielność przestrzeni nie jest dla mnie problemem to czasu to jest proszniem się o komplikację. A ja lubię prostotę Więc jak coś chcesz zrobić w tym domu no to spoko, zobaczymy co się da ale ja wolałbym przewinąć do rana.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline