Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2017, 13:09   #46
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Po długiej selekcji (zacząłem o 12) jestem w stanie wreszcie wyłonić listę graczy . Dziękuję za wszystkie KP i pracę, jaką w nie włożyliście. Jednocześnie zachowuję Wasze karty na swoim dysku Google i gdyby komuś się w sesji np. pechowo upadło i złamało kark, pewnie poszukam zastępstwa w odrzuconych kartach . Ale bez przedłużania, do najważniejszego:

Szansę od losu na przetrwanie zagłady Zweufalten otrzymują:

Will Schmidt - prowadzony przez merilla
Elsie spod lasu - prowadzona przez kannę
Heindel Graperz - prowadzony przez AJTa
Heinrich "Heike" - prowadzony przez Avdimę
Taffy Zumwald - prowadzona przez Ardela
Siegfried Holzmann - prowadzony przez Dhratlacha



Kolejność przypadkowa. Gratuluję zwycięzcom, łatwo nie było, bo na jedno miejsce przypadało powyżej 2 os. Wkrótce powstaną tematy sesyjne, roześlę linki. Najpewniej będzie to jeszcze dzisiaj. Na potwierdzenie swojego udziału w sesji macie dwa dni (z wyjątkiem Ardela, który ma trochę więcej, bo wraca w środę), a za takie potwierdzenie uznam zwykłe odezwanie się w komentarzach i odpowiedź na moje pierwsze pytania. Musimy co nieco ustalić przed startem .

Rekrutacja do zamknięcia, jeszcze raz wszystkim dziękuję .
 
MrKroffin jest offline