Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2007, 21:32   #8
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
- Ach, nieśmiałość - powiedział Alemir żywym głosem patrząc na Timo. - Kolejny problem dzisiejszego świata. Zapamiętaj moją radę chłopcze: do odważnych świat należy!
Po tych słowach elf spojrzał na Thanta i posłał mu szyderczy uśmiech.
- Od razu do rzeczy? - Alemir potrząsnął głową. - Miałem nadzieję, że porozmawiamy trochę, ale cóż. Społeczność dzieli się na towarzyską i pracującą, a wy, moi przyjaciele, z pewnością należycie do tej drugiej - teraz elf spoważniał. - Sprawa, o którą tutaj chodzi jest niezwykle delikatna i wymaga pełnego profesjonalizmu. Nie mogę podzielić się szczegółami z byle kim, więc musicie dowieść, że jesteście wystarczająco silni na to zadanie. Zapewne chcielibyście się dowiedzieć, jak możecie tego dowieść? - po tych słowach Alemir wyjął z kieszeni fajkę, włożył do środka trochę ziela, zapalił i rzekł. - przynieście mi głowę wilkołaka, nękającego pobliską wioskę Nathr. Jest położona zaledwie dzień drogi stąd, na południe. Pospieszcie się - spojrzał za okno. - pełnia księżyca jest już za cztery dni.
 
Gettor jest offline