Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2017, 21:18   #594
dzemeuksis
 
dzemeuksis's Avatar
 
Reputacja: 1 dzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputacjędzemeuksis ma wspaniałą reputację
Czemu nie. Z mojej strony byłoby to pewnie wciąż takie samo leniwe tempo z niejaką szansą, że to się zmieni na lepsze w październiku.

Nie wiem, jak to od strony technicznej miałoby wyglądać (zmienicie nazwy postaci, czy ja coś w panelu sesji mam zamiąchać?), ale to drobiazg.

Muszę uczciwie powiedzieć, że z pewnych względów nawet zarządzenie odwrotu i próba skierowania się do wyjścia z labiryntu drogą, którą przyszliście, może nieco potrwać (i przynieść kolejne zwłoki).

Więc ewentualne połączenie się z drużyny z Xsarą może nastąpić dopiero za jakiś czas, albo nie nastąpić wcale (jeśli żywy stąd nie wyjdzie nikt).

Aczkolwiek w sumie to wiele nie zmienia względem sytuacji obecnej, więc Agape może albo jeszcze dać tej sesji szansę, albo w dowolnej chwili wrzucić jakiś epilog dla swojej postaci.

Zobaczymy jeszcze w takim razie co na to Ardel.
 
__________________
Jedyna potrzebna moc to ta, która pozwala powstać po upadku.
dzemeuksis jest offline