Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2017, 21:28   #102
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Mam tyle rozmaitych generatorów, że mogę potencjalnym chętnym pomóc pójść krok dalej, np. losowe zdarzenia z dzieciństwa, itd.
A to jeżeli ci się nudzi to z chęcią wezmę z 1-3 losowych zdarzeń/faktów.
Jak dają to bierz, chyba że wpiernicz, to uciekaj. Jeżeli ci inni spamują PW to możesz mi równie dobrze napisać w temacie, nie obrażę się za obdarcie z tajemnicy skoro jeżeli się załapię to do historii postaci i tak będzie link.

Cytat:
Wciąż nie trafił mi się żaden napastnik, np. jakiś łotrzyk aspirujący do zabójcy
Zawsze można się zdualclasować dla darmowych profficency w nowych pancerzach i broniach.
Lub wynająć kogoś.

Jak widziałem, pomagier to koszt 50gp, mimo, że w cenniku lvl 0 to 12gp/month a foot soldier ma gp pensji ale za bezpieczniejszą robotę. (Nie wiem już czemu mam ufać :P)
 
Matyjasz jest offline