Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2017, 22:53   #521
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- No to widocznie źli wojskowi porwali Was podstępnie jak nie paczaliście.

- A serio to sorry chłopaki ale takie rzeczy są dość istotne i je się deklaruje zawczasu. Na przykład by MG nie skumał, że jak BG leci do śmigłowca jak wszyscy, gdzie wszyscy lecą po to by odlecieć to, że on akurat nie chce odpatywać No sorry ale ani słówka od Was nie miałem przez całą turę, że nie zamierzacie odlatywać. Ani słowa. Cały czas było o dostaniu się na pokład i nawet ktoś (Mike) wspomniał, że mogli by Was podrzucić z góry na dach do kapsuły. Jakbyście przed moją turą powiedzieli cokolwiek o zostaniu na ziemi to byłaby inna baja ale nie zrobiliście tego.

- Ale jak chcecie chłopaki no problemo mogę zedytować post. Zostajecie na dole wśród nacierajacych xenos w które szturmówka pruje obszarówkami. Chcecie zostać na dole?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline