Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2017, 10:05   #270
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Witamy corax po urlopie i zapraszamy do naszych grzecznych zabaw.

Ponieważ Aiko odwołała się ostatnio do swojej wiedzy z zakresu teologii i okultyzmu to porzucałem nieco i w formie przebłysku podsunąłem nieco myśli siostrze Annie. Mam nadzieję, że post coś wnosi, choć praktycznie nic się nie zadziało.

Corax za to nawiązuje kontakty z tymi innymi płockimi elitami.

A sytuacja u Biskupa zamrożona. Druidh zadeklarował obserwację i czeka na złego glinę. Nadal nie dotrwaliśmy do końca kolejki, więc nadal czekam na posty 2 osób z 4 i lecę z odpisem po tym.


Edit: Szykuje mi się mały wyjazd. Dziś już niestety dla Was nic nie napiszę, bo pobudka o jutro o 5:00, powrót w czwartek późnym wieczorem. Post z mojej strony pojawi się pewnie w piątek wieczorem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 12-09-2017 o 21:02.
Mi Raaz jest offline