Wątek: Posiadłość
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2017, 10:08   #42
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Rzucam okiem na okładkę kasety.

„Zniewolona markiza Angelika” a na obrazku jakaś laska w resztkach sukni w otoczeniu półnagich piratów – zadziwiająco czystych, z pełnym uzębieniem. Facet nie miał wyrafinowanych gustów…

Dorze, skup się, kasety i facet nie mają znaczenia… A może jednak mają? Przypominam sobie filmik z mojej komórki – narzeczona mojego brata /kuzyna leciała na jakieś wykopaliska. Może tak wykopała coś, gdzie uwięziony był Paziutek? Dżiny i inne demony zawsze się zamyka, bo wtedy staja się nieszkodliwe. Otworzyła to coś a Paziutek się uwolnił.. Teoretycznie powinien spełniać życzenia a nie mordować wszystkich wokół, ale czasem dżinom odbija. Bo czemu inaczej zamykaliby je w słoikach i lampach?

Dobrze było by znaleźć numer do kuzyna i poprosić go o kontakt do laski.. ona by coś wiedziała o Bogini. Może. Na razie muszę sprawdzić, czy mam zasięg. Potem sprawdzę szafę, bo czuję wyraźnie, ze mokre ubrania grzeją mnie coraz mniej. Rzucam spojrzenia na nogi faceta – jego buty wyglądają porządnie, może ma rozmiar zbliżony do mojego? Eleganckie pantofle osiągnęły stan, w jakim nie przyjęła by och żadna szanująca się bezdomna. Musze też naleźć coś, gdzie mogłabym uwięzić Paziutka… dużo roboty.

Sięgam po komórkę.
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline