Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2017, 11:49   #16
Czarna
 
Czarna's Avatar
 
Reputacja: 1 Czarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputacjęCzarna ma wspaniałą reputację
Prya to prawie dwa metry chodzącej paranoi. Wierzy we wszystkie możliwe teorie spiskowe, przesądy. Uważa, że Federacją już od dawna nie sterują ludzie, ale androidy. Upiera się, że kiedyś z takimi walczyła (za podobne rewelacje wykopano ją z Floty z pieczątką "niezdolna do służby" i żółtymi papierami, bo androidy nie istnieją... no ale ona twierdzi inaczej i jest o tym święcie przekonana). Wszędzie węszy spiski, nic nie dzieje się przez przypadek, a we Wszechświecie panuje zmowa milczenia. Daje się badać tylko pokładowemu medykowi, bo w innym wypadku ktoś mógłby jej wszczepić pod skórę czipa kontrolującego zachowanie. Nigdy nie przechodzi pod drabiną, pluje przez lewe ramie żeby odczynić uroki, nosi masę ochronnych amuletów i tatuaży, a w piątki trzynastego kategorycznie odmawia wsiadania za stery, a nawet wychodzenia z kajuty. Także ten, przygotujcie się na królicze łapki przy kierownicy

1).
Cytat:
Napisał Zombi
Jeśli chodzi o nazwę statku propozycja ode mnie to "Acheron" (można wygooglować )
Podoba mi się

2). A się przejmujecie. Jak będzie coś nie tak to się zrobi pucz i wybierze nowego prezesa Może dla mnie być postać Szkunera, a Corax jako zastępca. A Papa w terenie.

3). Jestę szmulgerę!

4).
Cytat:
Napisał Aiko
Myślę, ze jakiś przemycik mógłby być fajny. Szczególnie jakbyśmy mieli jakiś zbliżający się deadline, trochę poganiałoby to akcję
Miejmy trefny towar na pokładzie, będzie dodatkowy bodziec, że legalnej pomocy wezwać nie możemy

5). Teddy zajmuje miejsce za kierownicą!
 
__________________
A God Damn Rat Pack

Everyone will come to my funeral,
To make sure that I stay dead.

Ostatnio edytowane przez Czarna : 12-09-2017 o 12:10.
Czarna jest offline