Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2017, 16:19   #30
Satrius
 
Satrius's Avatar
 
Reputacja: 1 Satrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputację
Cześć! Nie odpisywałem bo miałem ważną sprawę rodzinną.

Cytat:
Są jakieś nowe zgłoszenia w stosunku do powyższych dwóch?
Oprócz waszych trzech deklaracji, mam już jedną gotową KP (półelf, czarnoksiężnik).

Cytat:
Mg chce bym poszukał mu wielkiej erraty do monster manuala, która zbiorczo poprawia hp i damage stworków?
Poproszę i dziękuję

Cytat:
Zrobiłem już mechanikę mojego człowieka dowódcy (taktyczny, ma też wysoką siłę i specjalizację w długich mieczach), ponieważ z tego co widzę to każda postać w 4 edycji ma dużo różnych zdolności taktycznych (wojownik który ma podobny zakres możliwości jak czarodziej, WOW), w tym wpływających na inne postacie, to czy jest okay jak kartę postaci dam tutaj jako jawną?
Czytałem kiedyś tu opinie na temat 4.0, ktoś stwierdził że bardziej przypomina system o marvelowskich super bohaterach . Możesz wysłać kartę w tym temacie, nie przeszkadza mi to.

Cytat:
Znalazło by się miejsce dla Diablęcia najprawdopodobniej Kapłan lub Dowódca w każdym bądź razie leader
Oczywiście, czekamy!

Przy komputerze będę dopiero w piątek, więc przepraszam za ewentualne opóźnienia w odpisywaniu.
 
Satrius jest offline