Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2007, 21:53   #36
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Sala bardzo przypadła mu do gustu. Uwielbiał gre w bilard. Panowała w niej atmosfera dość szczególna. Pierwszy raz od zakończenia podróży naprawde się wyluzował. Poprawił fryzure i podrapal się po brodzie. "Jest stół i jest alkohol tylko samemu nie za wesoło się bawić... Podszedł do zamkniętego na klucz barku i uważnie przyjżał się trunkom za szkłem. "Ciekawe jakie alko tu chowają..." Gdy rozejrzał się już dokładnie po barku poszedł po kij bilardowy. Wybrał taki który najbardziej pasował mu do ręki. Już miał zabierać się do samotnej gry gdy nagle ktoś wszedł do pokoju. Oparł kij o ściane i podszedł do dziewczyny.
-Fajnie że ktoś ze mną poszedł smutno tak samemu-uśmiechnął się szelmowsko-W sumie to nawet się nie przedstawiłem jestem Marek a Ty z tego co wiem masz na imie Sara.-ucałował jej dłoń w nieco komiczny lecz szrmancki sposób -Niesamowite miejsce prawda? Zagrasz ze mną ? A może się napijesz?-wskazał ręką stół i barek ze szczerym uśmiechem na twarzy.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline